نتایج جستجو برای عبارت :

برنامه چاپ عبارت با فاصله های مشخص

تابع setw: از این تابع زمانی استفاده می کنیم که بخواهیم به تعداد مشخص در صفحه خروجی فاصله یا space مشاهده کنیم. این تابع در کتابخانه iomanip که یکی دیگر از توابع کتابخانه ای است، تعریف شده است و دستور آن به صورت زیر است:
cout<< "پیغام" <<setw (مدنظر space تعداد);
نکته1: برای ایجاد فاصله به تعداد مشخص 8 فاصله (8 کاراکتر) از دستور 't\' استفاده می کنیم.
نکته2: برای ایجاد enter در صفحه خروجی در دستور cout از 'n\' استفاده می کنیم.
مثال: برنامه ای بنویسید که پیغام1 و با 3 فاصل
برنامه ای بنویسید که خروجی روبرو را نمایش دهد.                                        
 welcome (بیست کاراکتر) to university
very much
#include <iostream>
#include <iomanip>
#include <conio.h>
using namespace std;
int main( ){
cout<<"welcome"<<setw(20)<<"to university";
cout<<'\n'<<"very much";
:یا می توانید این دستور را به شیوه ای دیگر بیان کنید 
(cout<< "welcome'<<setw(20)<<"to university"<<'\n'<<"very much";)
_getch( );
return0;
}
زمانی که لیست عبارت های جستجو شده در گوگل را به صورت سالیانه مشاهده می کنیم ، تازه پی می بریم که در آن سال چه اتفاقاتی رخ داده است. تمام اتفاقات خوب ، بد ، اخبار فرهنگی همگی می تواند بر اساس عبارت های جستجو شده در گوگل مشخص شوند. ما در این مقاله به بررسی عبارت های سرچ شده توسط آمریکایی ها در سال 2018 خواهیم پرداخت و می توانیم این موضوع را اشاره کنیم که بعضی از این عبارت در کل جهان به اصطلاح ترند بوده اند. بدون حرف اضافه ی دیگری بریم سراغ بهترین عبا
چقدر این فاصله ها با هم و تا هم توی زندگی مهم میشن . فاصله ی آشتی تا قهر یا حتی قهر تا آشتی . فاصله ی لیوان آب با تخت . فاصله ی یزد تا مشهد . یا کرج تا تهران . حتی فاصله ی سامان تا روستای چم چنگ . فاصله ی طبقاتی ما با شما که همه میگن . یا حتی همین یه بند انگشت فاصله ی دوست داشتن تا تنفر . این فاصله ها که هیچ وقت معلوم نیست دقیقا چند ساعت یا چند روز طول میکشه تا برسی بهشون یا اتفاق بیافتن اما انقدری مهم هستن که تا همیشه تو یادت بمونن و گاهی همه ی راهی که رف
عبارات:
عبارات متشکل است از عملگر ها ، متغیر ها و ثوابت.
عبارت صحیح:
اگر همه عملوند های یک عبارت صحیح باشند اون عبارت رو عبارت صحیح مینامند همچنین نتیجه آن نیز صحیح است
مانند:
4+7*5+3
عبارت اعشاری:
اگر همه عملوند های یک عبارت اعشاری باشند اون عبارت رو عبارت اعشاری مینامند همچنین نتیجه آن نیز اعشاری است
مانند:
10.5+5.3*12.75
عبارات ترکیبی:
عباراتی که عملوند های آن دارای انواع داده های مختلفی باشد(شامل اعداد صحیح و اعشاری)عبارت ترکیبی گویند
مانند:
5.3+6-4*1
موتورهای
جستجو خط تیره ( – ) و خط زیرین ( _ ) را کاملا متفاوت از هم میشناسند.
گوگل بطور واضحی مشخص کرده است که استفاده از خط تیره در پیوند یکتا (آدرس
صفحات یا URL) در مقایسه با خط زیرین، شناسایی صفحات شما را برای موتور
جستجویش آسانتر میکند.

پیشنهاد گوگل برای استفاده از خط تیره در پیوند یکتا
در واقع گوگل خط تیره را بعنوان جداکننده کلمات در پیوند یکتا میشناسد
ولی خط زیر را شناسایی نمیکند و کلمات را بهم چسبیده تشخیص میدهد.
موتورهای جستجو درک متف
برنامه ریزی برای درس خواندن در تابستان
اگر میزان ساعات مطالعه در تابستان را در برنامه تان مشخص کنید بهتر می
دانید در تابستان چقدر درس خوانده اید. و بهتر می توانید درس ها را پیش
ببرید در ضمن وقت های خالی هم در برنامه تان مشخص می شود که می توانید برای
آنها هم برنامه ریزی کنید.
 معیار چهارم: تعیین اولویت بندی دروس 
برنامه ریزی برای تابستان پایه یازدهم: اولویت بندی در
هر برنامه ای از ملزومات آن برنامه می باشد. اولویت بندی در دروس باعث نظم
دهی د
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
اگر تمایل دارید که نیم فاصله را در نرم افزار ورد تایپ کنید به راحتی این کار امکان پذیر است. اصلا چرا از نیم فاصله باید استفاده بشه ؟ 
چرا باید از نیم فاصله یا فاصله مجازی استفاده کنیم؟
از جمله موارد استفاده از  فاصله مجازی شامل موارد زیر می باشد:
استفاده از فاصله مجازی و نیم فاصله ظاهر آراسته و زیبایی به متن می بخشد و خواندن متن را نیز آسان تر می کند.
از جمله ویژگی های یک تایپیست حرفه ای این است که فاصله مجازی را در هنگام تایپ کردن رعایت کند.
به
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
آموزش زبان برنامه نویسی GO
قبل از اینکه ماجراجویی ما به اتمام برسد باید شما را با خرس آبی سرزمین برنامه نویسی آشنا کنم. خرسی که نامش Golang است و از عبارت Go Language اقتباس شده، ولی همه آن را به اختصار Go صدا می زنند. زبان برنامه نویسی Go که توسط شرکت گوگل ساخته شده است برای اولین بار در سال 2009 به دنیای برنامه نویسان وارد شد.
ادامه مطلب
امکانات هتل لوتوس کیش
برخی از امکانات این هتل 3 ستاره عبارت است از :
خدمات خانه داری
صندوق امانات
تاکسی سرویس
اتاق چمدان
جعبه کمک های اولیه
خدمات CIP
لاندری
دستگاه واکس کفش
خدمات تور
خدمات بیدارباش
رمپ
پله اضطراری
کانتر گردشگری مسافران تور لحظه آخری کیش
تخفیف پارک دلفین ها
اتاق های هتل مجهز به مبلمان، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، ماهواره، سشوار، دمپایی، دراور، آباژور، حمام، تلفن، سرویس روزانه اتاق، بسته آرایشی و بهداشتی، سرویس بهداشتی فر
معمار شهر - یک برنامه عبارت است از تصویب سیاستی در قالب متن، نقشه و گرافیک­ هایی برای هدایت اقدامات عمومی و خصوصی که بر آینده تاثیر می­گذارند. یک برنامه، اطلاعاتی را که برای تصمیم­ گیری آگاهانه در ارتباط با رشد اجتماعی، اقتصادی و کالبدی طولانی مدت جامعه لازم می­باشد را در اختیار تصمیم­ گیرندگان قرار می­دهد.
زمان آغاز و پایان سفر باید از یک ماه قبل قطعی شده باشد.
محل اقامت و شام و ناهار باید از قبل نهایی شده باشد.
مسیر سفر باید از قبل مشخص شده باشد.
هزینه خرید باید از قبل مشخص شده باشد.
روزانه بیش از 8 ساعت رانندگی برنامه ریزی نشده باشد.
خیلی خوب است هر جا بازارچه ای بود که تولیدات بومی را می فروختند توقف داشته باشیم مثل بازارچه خرمای حاجی آباد یا بازار ماهی خرمشهر
در موارد زیر وا ندهیم : ارتباط با خدا (نماز با توجه و قرآن)، تمیزی و مرتب بودن ماشین، مص
می‌شود رفت ولی فاصله پایان دارد!عشق، غمیگن و پر از درد؟ نه! درمان دارد!
می‌شود با تو به ما بودنمان فکر کنیم ...دل به این جملهء من سخت تر ایمان دارد!
دست در دست و در آغوش، بخوابیم شبی ...این خیالات قشنگیست که جریان دارد!
من همانم که کسی مثل من عاشق نشود!قلب من عطر تو را بر تنش هر آن دارد!
قهر و اخمِ تو و جنگ و سرِ دعوا با هم،ارزشی بیشتر از خنده‌ی شاهان دارد!
گاهی از فاصله ها حال دلم بد شده‌استمی‌شود رفت ولی فاصله پایان دارد!
#فاصله_اجباری#میم_پناهی
مسلما برنامه ریزی برای زندگی با وجود تمام سختی ها بسیار لازم است.
شاید خیلی وقتا با مشکلاتی برخورد داشته اید که بخاطر اینکه نتونستید با برنامه زندگی کنید ، با این مشکلات سخت دست و پنجه نرم کرده اید.
تلاش داریم در اینجا پنج راه برای برنامه ریزی صحیح خدمتتان ارائه کنیم.
قبل از همه چیز توصیه می کنیم به سایت عصر شهروند مراجعه کنید و تقویم 98 را دانلود کنید.
چشم انداز و اهداف خود را مشخص کنید
قبل از همه چیز بهتره به سوالات زیر پاسخ دهید
الان کجا هستم
بهترین برنامه ریزی برای کنکور
برنامه ریزی روزانه برای کنکور

توجه داشته باشید که برای برنامه ریزی روزانه، باید 5 درس را در یک روز در نظر بگیرید.
درس ها را به چند بخش تقسیم کنید و ساعات مطالعه آنها را هفته پخش کنید.
مثلا برای درس زیست 4 روز در نظر بگیرید و در هر روز 2 ساعت مطالعه کنید.
در برنامه ریزی روزانه باید تکالیف خود را نیز مشخص کنید.
هرتعداد تست یا مسئله ای که باید حل شود را در برنامه یادداشت کنید.
منابع و کتاب هایی که مطالعه می کنید را مشخص
دیروز گفت برنده رابطه های راه دور در اکثر مواقع فاصله است. حرفش منطقی و به نظر خودش دور از منظور بود اما به من حس بدی داد. حس ناامنی کردم. هیچوقت دلم نمیخواد از طرف آدم هایی که دوستشون دارم احساس ناامنی کنم.
و فاصله پدیده ای بیهوده بود!
‏همه این نشانه‌های نگارشی، در فارسی و اکثر زبان‌ها، به کلمه پیش از خود می‌چسبند و با کلمه بعدی فاصله دارند:
. نقطه، ویرگول؛ نقطه‌ویرگول: دونقطه؟ علامت پرسش! علامت تعجب» گیومه بسته) پارانتز بسته] کروشه بسته} آکولاد بسته
‏اما علایم زیر، کاملا بر عکسند و از کلمه قبلی فاصله دارند و به کلمه بعد از خود می‌چسبند:
« گیومه باز( پارانتز باز[ کروشه باز{ آکولاد باز
البته یک استثنا برای پارانتز باز داریم. مثلا: آن کتاب(ها) را بخوان.
یعنی معلوم نیست که یک
شک، فاصله آدمو با ایمان زیاد می کنه در ابتدا. ولی وقتی که جوابشو پیدا کنی، از قبل هم نزدیک تر می شی، مطمین تر می شی.اینه که مهمه کِی، و به چی شک کنی. 
اگه بشه راهی پیدا کرد که شک کرد و از ایمان هم فاصله نگرفت، اون دیگه چی بشه!
در اصل، می شه شک نکرد، ولی سوال کرد. این دیگه فاصله هم ایجاد نمی کنه. همون مهسایی که بودم:عینک_آفتابی.
ولی باید مراقب بود، چون اگه تو سوال گیر کنی، تبدیل به شک می شه و اونوقتتتتت از ایمان فاصله می گیری.
از خودت!!
برنامه تحت اکسل محاسبه فاصله حمل
طبق مقدمه فصل 28 فهرست بهاء ابنیه مبنای تعیین مسافت حمل جهت محاسبه فواصل حمل مصالح نزدیکترین راه طبق آخرین دفترچه مسافت وزارت راه و ترابری است.در این فایل با وارد کردن مبدا و مقصد در جاهای مشخص شده مسافت بین آنها بصورت خودکار محاسبه و بصورت نقشه نمایش داده خواهد شد. توجه: جهت ...
دریافت فایل
به علی‌آباد خوش آمدید! اینجا قرار است خانه‌ی مجازی من باشد. من کی‌ام؟ یک علیِ نحیفِ درسخوانِ برنامه‌نویسِ سربه‌هوا که یواش یواش از کنج میز تحریرش دارد سر می‌خورد توی بغل جامعه. این روزها منتظر آمدن نتایج کنکور است و مشغول انتخاب رشته و در حال و هوای خداحافظی با یک عالمه دوستان اهل دل و معلمان عزیزتر از جان. و حالا وسط این وانفسا به سرش افتاده که اولین وبلاگ زندگی‌اش را تأسیس کند، به قول بچه‌ها «همین الان، یهویی!»
علی‌آباد قرار است برای
برنامه نویسی چیست ؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم مثل کامپیوتر آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنیم و حرف ه
از قدیم پرورش گل در منزل کار پسندیده و خوبی بوده ، که باعث زیبایی منزل و آرامش خانواده میشه ؛ اما تو این خونه های آپارتمانی چطوری میشه گل پرورش داد❗
لیمو تصمیم گرفت برنامه پرورش گل را برای شما عزیزان با نام " گلدون " منتشر کند ؛ امکانات این برنامه عبارت اند از : پرورش گل ، عکس گل ، کشاورزی در منزل ، مسابقات جایزه دار .
نصب رایگان برنامه " گلدون " از کافه بازار
۱- بلند پروازی نکنید؛ برنامه را بیش از حد توان تنظیم نکنید، واقع بین باشید!
۲- مباحث پیچیده و سخت را زمانی مطالعه کنید که کارایی و توان ذهنی بیشتری دارید.
۳- رعایت تنوع مطالعاتی در یک روز؛ حتما حتما در برنامه ی یک روز درس های متفاوتی را قرار داده و تنها یک درس خاص را مطالعه نکنید.
۴- تک برنامه ای باشید؛ از آشفته کردن ذهنتان با چند برنامه ای بودن و برنامه های درهم و نامنظم خودداری کنید.
۵- تا حد ممکن تعداد تست هایی که قراراست در یک هفته کار کنید را

اینقدر در نوشتن خودم دقّت کرده‌ام به علائم نگارشی، به خصوص به نیم‌‌ فاصله‌ها (خود این نیم‌فاصله است یا نیم فاصله؟!) که یه لحظه دیدم تلویزیون داره تبلیغ میذاره، گاو و شیر و این قسم مسائل، ناخودآگاه زیر گاوه رو نگاه کردم (زیر عکس گاو منظور) که جمله‌ای که نوشته رعایت کرده فواصل رو یا نه... اینم از آخر و عاقبت ما... :) سر یه ماجرا، برای درست و روانخوانی از یکطرف کار به تشدید و اعراب‌گذاری رسیده حتّی... امّا در جریانی که، گاهی وسواس که بالاتر می
بنظر ِ من ، برنامه ریزی جز اصل های مهم زندگیه،نه اینکه در لحظه ذهن  متوقف بشه به این موضوع که  ،برنامه ریزی فقط برای در س خوندنه ها ،نه...
هر هدف و کاری میتونه برنامه داشته باشه، اصلا باید برای هر روز  برنامه  حتی شده در ذهن ترسیم کرد،اینکه از صبح تا آخر شب چه کارهایی قرار انجام بدیم،داشتن یه پیش زمینه و برنامه باعث میشه   روز مرگی محو  بشه از هر روز ِ زندگی .
خوبیه برنامه میدونید چیه؟برنامه به زندگی هدف میده و هدف هم به زندگی امید و امید هم تل
دو روش برای بهبود یادآوری و جلوگیری از اشکال در بازخوانی اطلاعات وجود دارد که عبارت است از:
الف: یادگیری تفهیمی:روش اول بیان می کند که شما برای اینکه بتوانید مطالب را به یاد بیاورید و بازخوانی کنید، باید ابتدا بسته های اطلاعات را به درون حافظه بلند مدت فرستاده باشید. این پرتاب بسته های اطلاعات به انرژی نیاز دارد که این انرژی را کیفیت مطالعه شما، میزان توجه و علاقه شما به موضوع مورد مطالعه و تکرار مباحث تأمین می کند. پس برای مرور مطالب، باید آ
روح الله مهرجو:وقتی اشتغال به یک دغدغه بزرگ جامعه‌ای
بدل شد که از نظر منابع طبیعی و خدادادی سرشار است، مشخص بود که برخی از
اقدامات به جای اینکه مرهمی بر زخم‌ها باشند، نمایشی بیش برای آمار سازی
نیستند؛ چرا که اگر قرار بود برنامه ریزی به خوبی انجام شود، از ثروت‌های
خدادادی به صورت بهینه استفاده می‌شد. یکی از این شوهای آمار سازی حذف
قانون حریم صنفی در زمان صدور پروانه کسب بود؛ تا پیش از اینکه این قانون
حذف شود، دو واحد صنفی همگون نمی‌توا
پیشنهادهایی برای رهبری :
1- در شهرهای بزرگ دوری فاصله از مکان نمازجمعه باعث شده عده ای از مردم عملا امکان حضور در نمازجمعه و بهره مندی از فیض آن را نداشته و از ثوابهای مترتب بر آن محروم شوند در حالیکه از نظر شرعی یکی از شروط برپایی نمازجمعه فاصله یک فرسخی ( 6 کیلومتر )  است لذا تعداد زیادی نمازجمعه در کلان شهرها قابل برگزاری است.و بدلیل وجود مساجد هیچ زحمتی جز یک برنامه ریزی ساده برای برپایی نمازجمعه های متعدد لازم نیست.980816
به علی‌آباد خوش آمدید! اینجا قرار است خانه‌ی مجازی من باشد. من کی‌ام؟ یک علیِ نحیفِ درسخوانِ برنامه‌نویسِ سربه‌هوا که یواش یواش از کنج میز تحریرش دارد سر می‌خورد توی بغل جامعه. این روزها منتظر آمدن نتایج کنکور است و مشغول انتخاب رشته و در حال و هوای خداحافظی با یک عالمه دوستان اهل دل و معلمان عزیزتر از جان. و حالا وسط این وانفسا به سرش افتاده که اولین وبلاگ زندگی‌اش را تأسیس کند، به قول بچه‌ها «همین الان، یهویی!»

علی‌آباد قرار است برا
قبل از هرکی لازم است که مفسر پایتون را روی سیستم نصب کنیم. اگر از سیستم عامل‌های لینوکسی استفاده می‌کنید پایتون از قبل برای شما نصب شده است. کافی است پنجره ترمینال را باز کنید و عبارت python3 تایپ کنید تا وارد محیط ایتراکتیو پایتون شود. اگر از ویندوز استفاده می‌کنید باید بسته نصبی پایتون را که شامل مفسر پایتون، یک محیط کدنویسی ساده و سبک به نام IDLE و تعدادی کتابخانه استاندارد می‌شود را از وبسایت پایتون دریافت و نصب کنید.
حالا که پایتون را نصب ک
هتل آپارتمان صادقیه مشهد
یکی دیگر از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) هتل آپارتمان صادقیه مشهد نام دارد. این هتل آپارتمان در سال 1389 شروع به کار کرده و در سال 1393 مورد بازسازی قرار گرفته است، این هتل در فاصله ی 300 متری از حرم واقع شده به طوری که این فاصله در حدود 5 دقیقه پیاده روی می باشد. و همین موضوع سبب برتری این هتل آپارتمان در بین هتل های مشهد می باشد. هتل آپارتمان صادقیه مشهد از 7 طبقه و 30 واحد اقامتی تشکیل شده است. پرسنل مجرب ای
 برنامه، چیزی فراتر از هدف‌گذاری است؛ هدف‌گذاری، برنامه نیست. برنامه عبارت است از کشیدن راه، کشیدن جادّه به سمت مقصد؛ این برنامه است. اگر چنانچه شما جادّه‌ای که می‌خواهید بکشید، خصوصیّات و ممیّزات زمین را در نظر نگیرید و خودتان را آماده نکنید برای برخورد با این خصوصیّات، خیلی زود دچار مانع می‌شوید؛ می‌رسید به یک فرض کنید ارتفاعی، می‌گویید نشد؛ خب از اوّل می‌خواستید فکرش را بکنید که این راه ارتفاع دارد، این راه ارتفاعات صخره‌ای دارد
تعریف - معنی بوت استرپ چیست؟
بوت استرپ برنامه ای است که سیستم عامل (OS) را در هنگام راه اندازی اولیه می کند. اصطلاح بوت استرپ یا bootstrapping در اوایل دهه 1950 آغاز شد. این به یک دکمه بار بوت استرپ مربوط می شود که برای راه اندازی یک برنامه بوت استرپ سخت افزاری یا برنامه کوچکتر که یک برنامه بزرگتر مانند سیستم عامل را اجرا کرد، اشاره کرد. گفته شده است که این اصطلاح از عبارت "کشیدن خود را توسط bootstraps خود"، شروع برنامه های کوچک و بارگذاری یک بار در حالی که هر ب
قرار تیم لیمو با شما عزیزان این بود که زندگی ها مونو یکم قدیمی کنیم چون قدیمی بهتره .
به زودی اولین نسخه برنامه دمنوش انتشار داده خواهد شد .
امکانات این برنامه عبارت است از : دم کردن تمامی دمنوش ها با یک دستور عمل ، خواص تمامی دمنوش ها و ...
آخرین اخبار لیمو اَپ را از کانال تلگرامی لیمو اَپ دنبال کنید 
عضویت در کانال لیمو اَپ
دانلود فیلم Five Feet Apart 2019 پنج فوت فاصله با دوبله فارسی

نام: پنج فوت فاصله Five Feet Apart
 IMDb 7.2/10
ژانر: درام | عاشقانه

نوع فیلم: سینمایی
محصول: آمریکا فوت فاصله
کارگردان: جاستین بالدونی
ستارگان: کول اسپراوس، هالی لو ریچاردسون، مویسس آریاس، امیلی بالدنی
سال تولید: 2019 میلادی
زبان: فارسی (دوبله فارسی)
مدت زمان : 112 دقیقه
داستان فیلم:
در فیلم Five Feet Apart ، دو نوجوان مبتلا به بیماری فیبروز سیستیک، در یک
بیمارستان با یکدیگر دیدار می‌کنند و دلباخته یکدیگر می‌
در این آموزش که مخصوص دانش آموزان دوره ابتدایی است با "کاربرد علائم در نگارش فارسی" آشنا می شوید.

علائم در زبان و نگارش فارسی تاثیر معنایی یا احساسی خاصی دارد.
به عنوان مثال علامت کاما  که با نشان " ،  " در جملات و گزاره های فارسی دیده می شود، تاثیر معنایی خاصی در مفهوم برداشتی از جمله دارد.
به این جمله با دقت نگاه کنید.
" میثم فرار کرد. "   "میثم ، فرار کرد. " در یک جمله علامت کاما استفاده نشده   و در جمله دیگر از نشان کاما استفاده شده است.
معنای ج
یادتونه گفتم:یه خونه پاستلی دارم وسط ابرا؟؟؟
الان همونجام با یه دندون درد یک هفته ای!!،ی عالمه فکر و خیال از تنظیم خواب به ساعت ۷ واسه از خواب نپریدن و خراب نشدن روز، تعادل بین درس و کار و دوست و خانواده  تا ریختن ی برنامه ۱۵ روزه کمی مشخص برای اینکه حداقل دستم بیاد تو این چتد روز چیکاره ام و ....
این ۱۵ روز ک گذشت ‍♀️
عاشق برنامه ریزیم و تا حالا ی بارم همشو با موفقیت تموم نکردم
شما چه میکنید ک انقدر بابرنامه پیش میرید؟من ک‌ول معطلم بس ک اتفاق خ
انواع روش های برنامه ریزی
آنچه در این میان بسیار مهم است، داشتن برنامه و انجام برنامه ریزی برای اجرای کارها و بازسازی ساختمان است.برنامه ریزی یا به عبارت دیگر برنامه زمانبندی فرآیندی ای که دید و بینش لازم را به مدیر میدهد که هریک از عملیاتهای اجرایی(بازسازی ساختمان-کاشی کاری ساختمان-سنگ کاری ساختمان و…) نیاز به چه مقدار زمان داشته و در هر زمان نیاز به چه مقدار هزینه ،نیروی انسانی(کاشی کار-سنگ کار-بنای ساختمان و…) ،مصالح و ماشین آلات دارد.
ب
ویژگی‌های خاص هتل مدینه الرضا مشهد
در رزرو هتل مشهد به این موارد توجه نمایید.
استخر، سونا و جکوزی به صورت مجزا برای بانوان و آقایان به همراه استخر کودک
کتابخانه
اتاق ویژه جانبازان و معلولین
استفاده از کارت یکسان سازی
در این هتل دو مجموعه آبی مجزا برای استفاده بانوان و آقایان در طبقه ۱- هتل تعبیه شده است.این مجموعه‌ها با طراحی منحصر بفرد و دارا بودن محیطی آرام، با همه امکانات رفاهی و سالن بدن‌سازی و ماساژ آماده ارائه خدمات به مسافران عزیز
در این پروژه ، که با عنوان ربات دنبال کننده انسان تعریف شده، با دوربین کینکت تصویر انســـان دریافت و به سه حالت به لپ تاپ  ارسال می شود و لپ تاپ با استفاده از برنامه ای که توسط نرم افزار لب ویو نوشته و آماده شده و  الگــوریتم خاصی برای آن نوشته شده که با استفاده از سخت افزار لگوEV3  به درایور های Ttrix که برای هر دو موتور یک عدد در نظر گرفته شده فرمان داده می شود و موتور ها با توجه به محاسبات انجام شده توسط برنامه که با استفاده از ورودی نقاط Z   دور
دانلود پاورپوینت ریاضی پایه ششم مبحث فاصله فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 14حجم فایل: 504قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:
پاورپوینت ریاضی پایه ششم مبحث فاصله
تعداد اسلاید: 14
فرمت: pptx
مبحث : فاصله
دارای گارانتی بازگشت وجه

قابل ویرایش
مناسب برای تدریس
مطالب درس در تصویر فایل مشخص میباشد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
امروزه مسیله ارزیابی و سنجش نیازهای آموزشی
کارکنان در نظام‌های علمی و کاربردی و آموزش آنان که قشر عظیمی از نیروی
کار شاغل در سازمان‌ها هستند، جز مسایل ضروری تشخیص داده‌شده است که باید
برای رفع آن اقدام شود.ابتدا عوامل از پیشینه استخراج و این عوامل توسط
اساتید بررسی و بومی سازی شد ،١۰ عامل اصلی و ۵۲ شاخص شناسایی گردید و سپس
پرسشنامه دلفی فازی طراحی شد تا نیازهای آموزشی کارشناسان حوزه­های آموزش و
پژوهش( تعیین سطح مطلوب) مشخص شود، در این
من نهمم 
امروز معلم فصل پنج رو داد 
منم یه چیزایی یاد گرفتم گفتم بگم بهتون
عبارت های جبری
عبارت های تک جمله ای:وقتی یه متغیر با یک عدد ضرب بشه میشه عبارت تک جمله ای. 3x2.     -4xy.     
عبارت های چند جمله ای :اگه متغیر در زیر رادیکال ,توان منفی داشته باشه,در قدر مطلق باشه,و در مخرج باشه دیگه تک جمله ای نیست بلکه چند جمله ایه
درجه نسبت:درجه نسبت هر متغیر به توان آن بستگی دارد اگر متغیری توان 2 داشته باشد نسبت درجه آن دو است.          ​​​​​x2           نس
*سوال اول*
۱)برنامه ریزی درسی یک مدرسه یا کلاس درس را میتوان مجموعه ای از وقایع از قبل پیش‌بینی شده دانست که به قصد دستیابی به نتایج آموزشی و تربیتی برای یک یا بیش از یک دانش آموز در نظر گرفته شده است (مهر محمدی/ ۱۳۸۷/ ص ۱۳)
۲) برنامه ریزی درسی نقشه ای است از فرصت های مناسب یادگیری که برای جمعیت معلوم در نظر گرفته می شود (برنامه ریزی درسی دکتر حسن ملکی فصل دوم/ ص ۱۰۱)
۳) برنامه ریزی درسی از لحاظ مفهومی اشاره به یک فرایند دارد که حاصل یا نتیجه آن برن
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 - آپ کمیاب - ...appkamyab.4kia.ir › info › بهترین-پکیج-برنامه-ساز-اندروید-نسخه-...۸ مرداد ۱۳۹۵ - فقط 50 نسخه دیگر به فروش می رسد. 80% تخفیف بدلیل درخواست های زیاد و مکرر شما. قیمت نرم افزار با %80 تخفیف = فقط 9.800 تومان!!
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید 2020 :: گنجینه ناب ترین ...paresh100.blog.ir › بهترین-پکیج-برنامه-ساز
توی یکی از قسمت های مجموعه فیلم ترنسپورتر (با بازی جیسون استاتهام) ، به دست راننده دستبند فلزی بسته شده و در نقطه مقابل سیستمی روی ماشین سوار شده . این دوتا باهم رابطه تنگاتنگی دارن . دست بند نباید از یه حد مشخص نسبت به ماشین فاصله بگیره چون در این صورت دست بند فعال شده و منفجر میشه و آدمشم منفجر میکنه و هرکی نزدیک آدمش باشه هم منفجر میکنه .
جدا از معرفی یکی از قسمت های ترانسپورتر :| میخواستم بگم اون دست بند منم و اون ماشین تویی . وقتی دور و برت با
اگر هدفی برای خود تعیین کرده‌اید، باید انگیزهٔ خود را از تعیین آن هدف مشخص کنید و ارادهٔ خود را در جهت آن هدف سوق دهید. هدف خود را درست تعیین کنید؛ تعیین زمان و معیار دقیق سنجش هدف، از فاکتورهای مهم تعیین هدف است. سپس برای آن برنامه‌ریزی کنید. عمل به برنامه‌ها، فقط با اراده‌ای قوی، امکان‌پذیر است.

وب
چند وقتیه  سوالی که برایم بوجود اومده اینه که میزان تاثیر پذیری شهرهای ایران از لیبرالیسم و تمدن غرب در حوزه برنامه ریزی شهری بویژه بعد از انقلاب اسلامی چقدر است؟ جواب به این سوال بنظرم میتونه یکسری از مشکلاتی که امروز شهرهای ما با آن مواجه است را حل کند در حقیقت مشخص می کند که منشاء مشکلات ما در شهرها از کجاست؛ این مسئله انجایی اهمیت آن مشخص می شود که انسان بوضوح دو رویکرد متفاوت و البته متضاد را در برنامه ریزی شهرها می بیند شهرهای ما امروز
توی جهرم یه پارک هست که اسم اصلیش یادم نیست ولی همه بهش می گن پارک بالا، از اون جهت می گن بالا چون تو دل کوه هست و یه جورایی کل شهر رو می بینی. تف تو ریا با بزرگترین غار دست ساز دنیا هم فاصله زیادی نداره، اگه برای عید تصمیم گرفتید بیاید جهرم و از این غار فوق العاده دیدن کنید، نیاید چون راهتون نمی دن :|
بگذریم، گفتیم اوّل کاری یکم خُنُک بازی در بیاریم، چند سال پیش با دوستم رفتیم پارک بالا و دوستم با فلشی پر از فیلم های آموزشی رفت سر بخت لپ تاپ و همش
از آدم‌هایی که توی کارشون وجدان دارن، خوشم میاد. درست مثل استاد بانک . که گفت من باید تا فلان قسمت درس بدم و در جواب کسایی که گفتن ما راضی هستیم اگرم تا اون قسمت درس ندین، گفت برام مهم نیست اینجور رضایت! 
و یهو یادم افتاد و فکر کردم چه با وجدان!

پ.ن: و خودمو سرزنش نمیکنم بابت این رعایت نکردن فاصله و نیم فاصله و فلان. چون اینجا یه خونه‌اس؛ خونه‌امه و میخوام توی خونه‌ام نیم فاصله رعایت نکنم و حتی فاصله و میخوام ی جور باشه انگار شلوار راحتی پامه
در محاسبه، یک برنامه وب یا برنامه وب یک برنامه کامپیوتری مشتری-سرور است که مشتری (از جمله رابط کاربر و منطق سمت سرویس گیرنده) در مرورگر وب اجرا می شود. برنامه های کاربردی وب معمولی عبارتند از وب پست، خرده فروشی آنلاین و حراج آنلاین.
تمایز کلی بین یک صفحه وب پویا هر نوع و یک "برنامه وب" مشخص نیست. وب سایت هایی که احتمالا به عنوان "برنامه های کاربردی وب" نامیده می شوند، آنهایی هستند که دارای قابلیت های مشابه به یک برنامه کاربردی نرم افزار و یا یک ب
سوال اول : حداقل سه تعریف از برنامه ریزی درسی را از سه منبع مختلف با ذکر منبع نوشته سپس تعریف شخصی خود را ارائه دهید.
1-تعریف برنامه ریزی درسی:برنامه ریزی درسی شامل سازماندهی یک سلسله فعالیت های یاددهی ویادگیری به منظور ایجاد تغییرات مطلوب د ررفتار یادگیرنده ها و ارزشیابی میزان تحقق این تغییرات است(یارمحمدیان۱۳۸۹).
2-برنامه ریزی درسی عبارت است از پیش بینی و تهیه مجموعه فرصت های یاد گیری برای جمعیتی مشخص به منظور نیل به آرمان ها و هدف های آموز
biodour از عبارت bio with odour برگرفته شده است. عبارت bio with odour به معنای “ با عطرت زندگی کن ” است که شعار تبلیغاتی و هدف نهایی ما نیز همین امر می باشد. می توان درباره نام بایودور متذکر شد که مستقیما به عطر و کاربرد آن در زندگی روزمره اشاره دارد.
bio with odour : biodour
بایودور  نام تجاری شرکت بایودور بوده و یک برند در عرصه عطر و ادکلن است که با تولید ادکلن های با کیفیت در راستای بر طرف کردن نیازهای مشتریان عزیز فعالیت می کند.

این شرکت برای اولین بار ادکلن های گرم
توصیف ها و دفاع های متعددی از رشته برنامه درسی انجام می شود که در این میان برخی از تأثیرگذاری بالاتری برخوردارند. یکی از این توصیف ها از آن دکتر علی نوری، عضو هیئت‌علمی دانشگاه ملایر است. وی در ستایش رشتۀ برنامه‌ریزی درسی، که به نوعی تکلیف دانشجویان و استادان و نیز علاقمندان تحصیل در این رشته را مشخص کرده است، نوشته است:
ادامه مطلب
ایجاد یک برنامه اعدام BIM
برنامه های اجرای BIM (BEP) می تواند تضمین کند ایجاد یک برنامه اعدام BIM که داده ها با توجه به یک سرمایه گذاری BIM با موفقیت برای گسترش اعضا منتقل می شود.
در این دوره ، برایان مایرز عضو شوید زیرا او ماده اولیه مورد نیاز خود را در یک BEP به شما منتقل می کند ، و یک روش سازمان یافته برای ساخت و اجرای BEP شخصی شما ارائه می دهد.
برایان شما را از طریق هر منطقه از یک BEP معمولی می گیرد و توضیح می دهد که چه نوع داده ای را باید ارائه دهید.
وی علا
سلام ، با یک آموزش خاص و مفید در خدمتتون هستیم 
دقت کنید و از این آموزش به خوبی استفاده کنید <3 

اپراتورهای گوگل برای جست و جوی پیشرفتهبا استفاده از این عبارات میتوان به صورت حرفه‌ای تر جست و جو و اطلاعات خاصی را از گوگل استخراج کرد.به این کار گوگل هکینگ یا دورکینگ (dorking)نیز گفته میشه
intitle,allintitle: پرای پیدا کردن صفحه‌هایی که تایتل آنها شامل عبارت مورد نظر ماست.مثال:عبارت زیر تمام صفحه‌هایی را پیدا میکنه که تایتل آنها شامل divar استintitle:divar〰️
من بیشتر ازدو سه ساعت توی روز نمی تونم درس بخونم.
چطور زیادش کنم؟
پاسخ :
سلام
١- دلایل تعلل خود را در افزایش ساعت مطالعه، یادداشت کنید و برای حل آن ها بکوشید. 
برای مثال اگر دلیل تعلل شما نداشتن برنامه منظم است، حتما برای خود برنامه ای تنظیم کنید تا بتوانید پیشروی مناسبی داشته باشید. 
٢-  در یک آزمون آزمایشی مناسب شرکت نمایید. شرکت در یک آزمون آزمایشی به شما کمک می کند تا با جدیت به اجرای برنامه بپردازید و پیشروی مناسبی  داشته باشید. 
۳- سعی کنی
در تعریف حق، نظرات گوناگونی وجود دارد. برای شناخت «حق»، اطلاع از این تعاریف ضروری است.
بر مبنای تعریف اول «حق» عبارت است از: «قدرت یا سلطه ارادی که قانون در اختیار شخص قرار می دهد.»
بر مبنای تعریف دوم «حق» عبارت است از: «مصلحتی که قانون از آن حمایت می کند.»
بر مبنای تعریف سوم «حق» عبارت است از: «قدرتی ارادی که قانون در اختیار شخص قرار داده است و از این طریق، مصلحت معینی را ایجاد می کند.»
بر مبنای تعریف چهارم «حق» عبارت است از: «امتیازی که قانون د
چکیدهبرنامه ریزی عبارتست از فرایندی دارای مراحل مشخص و بهم پیوسته برای تولید یک خروجی منسجم در قالب سیستمی هماهنگ از تصمیمات. برنامه ریزی استراتژیک
، فرآیندی است که در آن مقاصد ، اهداف و برنامه ها تنظیم و اجرا می شوند .
البته فرآیندهای تنظیم و اجرا هر دو تدریجی و پیوسته اند  . مقیاس زمانی
برای برنامه های استراتژیک حدود سه سال است و بیشتر از پنج سال نخواهد بود ،
گرچه چشم انداز بلند مدت در سطح کلی تری در نظر گرفته می شود  اما باید به
اندازه ک
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
فرزندم
گاهی فاصله ما تا فرج ، فاصله ما تا عاشق شدن، فاصله ما تا وصال، فقط یک روز و بلکه کمتر از یک روز، استقامت است...
اما سالها رنج فراق و رنج ابتلائات تلخ را تحمل میکنیم... و ناله میزنیم...
هیچ اتفاقی به این اندازه دل کسانی که بر ما ولایت دارند را نمی سوزاند... 
وای از قبوری که خود را در آن محبوس ساختیم...
معمار شهر - یک برنامه عبارت است از تصویب سیاستی در قالب متن، نقشه و گرافیک­ هایی برای هدایت اقدامات عمومی و خصوصی که بر آینده تاثیر می­گذارند. یک برنامه، اطلاعاتی را که برای تصمیم­ گیری آگاهانه در ارتباط با رشد اجتماعی، اقتصادی و کالبدی طولانی مدت جامعه لازم می­باشد را در اختیار تصمیم­ گیرندگان قرار می­دهد.

ادامه مطلب
آموزش طراحی بینی
در این بخش به بررسی مفاهیم طراحی بینی و گوش در سیاه قلم می پردازیم. برای دریافت آموزش های بیشتر به بخش آموزش سیاه قلم -هایپر رئال گوش و بینی با مداد معمولی مراجعه کنید
 مرحله 1: طراحی بینی: در اینجا لازم است که ابتدا فرم کلی و خطوط اصلی بینی را رسم کنید که منظور از خطوط اصلی بینی؛ سطح زیری بینی، کناره ها و سطح رویی تیغه بینی می باشد. توجه به طول تیغه و پهنای آن در این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد. 

مرحله 2: تمام جزئیات بینی را ب
فاصله همه چیز رو خراب می‌کنه. شاید از چیزهای خیلی کوچیک شروع بشه، اما کم کم از ریشه خراب می کنه... شاید شروعش از حرف ھایی باشه که پشت تلفن می‌گیم و رو در رو نمی‌تونیم. شاید از اون روز که باید دستش رو می‌گرفتی و دیگه نگرفتی. شاید از «امروز وقت ندارم ببینمت»، «نشد جواب زنگت رو بدم» ، «گوشیم خاموش شد» ، «ساعت و تاریخ از دستم در رفت» شروع بشه. شاید حتی با وجود کنار ھم بودن، دنیا ھا فاصله بگیرن و ببینیم ھر کدوممون تو یه دنیای دیگه غوطه وریم.
فاصله از
خلاصه روز چهاردهم برای اینکه اعجاز انگیز ترین روز زندگیت را به چشم ببینی و آن را از سر بگذرانی، میتوانی قبل از اینکه روزت را شروع کنی بابت تمام روز خدا را شاکر باشی.برای داشتن روزی خارق العاده برنامه های کاری روزانه ات را مرور کن و عبارت اعجاز آفرین خدایا شکرت را برای هر کدام از آنها قبل از اینکه شروعشان کنی بگو. انجام آن فقط چند دقیقه طول میکشد، اما تغییری که در روزت ایجاد میکند مبهوت کننده است.شاکر بودن از پیش، از طریق قانون جذب روزی معجزه آ
 راه اندازی و استفاده از AnyDesk می‌رسد. با دو بار کلیک بر روی آیکون نرم افزار AnyDesk آن را اجرا کنید. مشاهده خواهید کرد که پنجره ای شبیه به عکس زیر نمایان می‌شود. بخش های مختلفی که در این پنجره شماره گذاری کرده‌ایم به شرحی هستند که در ادامه اشاره می‌کنیم:

این بخش در واقع آیدی (ID) شما را نشان می‌دهد که باید برای فردی که تمایل دارد تا به کامپیوتر شما وصل شود ارسال گردد.
این بخش در شرایطی استفاده می‌شود که شما قصد داشته باشید به کامپیوتر فرد دیگری و
مقیاس های اندازه گیری
مقیاس ها از مهم ترین ابزار های تحقیق در همه علوم به شمار می روند. به کمک مقیاس، واقعیت مورد مطالعه دقیق تر سنجیده می شوند و امکان رده بندی درونی اجزا را میسر می سازد.
“استیونس”،  چهار سطح کلی اندازه گیری را که شامل مجموعه قواعدی برای انتساب مقدار یا ارزش به آزمودنی هستند، طبقه بندی نموده است که شامل موارد زیر می باشد:
1-مقیاس اسمی: ابتدایی ترین مقیاس اندازه گیری، مقیاس اسمی است. در مقیاس اسمی، افاد و پدیده ها بر حسب یک مل
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
♦️جزییات اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌ها از شنبه/ رزرو صندلی اتوبوس دربستی 
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران:
از روز شنبه مسافران با علامت‌هایی بر روی صندلی‌های اتوبوس مواجه می شوند.
بر روی صندلی‌های ۲تایی، تنها یک نفر می‌تواند بنشیند و صندلی خالی نیز با علامت مشخص می شود؛ همچنین در کف اتوبوس‌ها علامتی نصب خواهد شد که مردم را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی دعوت می کند.
اگر اتوبوس، دارای مسافران زیادی بود، مردم از سوار شد
آموزش ۰ تا ۱۰۰ وردپرس – وردپرس چیست؟
امروز قصد داریم تا آموزش ۰ تا ۱۰۰ وردپرس را برای شما قرار بدهیم. در واقع وردپرس WordPress نرم افزاری ساده و راحت است که قابلیت Open Source بودن را داراست.
حال این سوال پیش می آید که Open Source چیست؟
عبارت Open Source به زبان فارسی یعنی متن باز.
در دنیای برنامه نویسی و کد نویسی که روز به روز در حال پیشرفت و بهینه سازی است برخی از نرم افزار ها برای اینکه از دنیای رقابت عقب نمانند در حال به روز رسانی و آپدیت ویژگی های خود هستند. ای
پنج روز از ۹۸ گذشته حس میکنم تبریک نداره وقتی نه برنامه ای دارم و نه تا الات کار مفیدی انجام دادم
دلم برای انگشترم تنگ شده و حیف که نمیشه اینجا بندازم دستم
دلم واسه دانشگاه تنگ شده ... واسه شلوغیش... والبته داشتن برنامه ش...
حالم از ابن فکرا هم بد میشه...... چند نفر مثل من هستند که دانشگاهشون از شهرشون انقد دور باشه و همونقد که اونجا دلشون واسه خونه تنگ میشه ؛ تو خونه دلتنگ دانشگاه بشن.
اصن این که حس تعلق و عدم تعلقت هردو هم زمان به دو جا باشه خوبه یا
به راستی چرا باید اوقات فراغت مطالعه و بررسی شود؟
به این خاطر که فراغت برای مردم مهم است. فراغت مهم است چرا که ما به مقداری از آزادی نیازمندیم تا بتوانیم خود را درک کنیم و برای خودمان باشیم. فراغت مهم است چرا که ما به تحول و حفظ روابط با دیگران بر پایه‌ای فراتر از اجبار نیاز داریم. از آنجا که ما برنامه‌های خود را تنظیم و کنترل می‌کنیم، اولویت‌های خود را توسعه و رشد می‌دهیم و تا حد امکان در جستجوی ساختن یک زندگی کامل و غنی برای خودمانیم. این ف
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزینوشته دیمون زاهاریادسبخش چهارمخلاصه نویسی: سید حسن کاظمینی
تا کنون پنج مورد از دلایل ناموفق بودن برنامه ها را بررسی کرده ایم.
 اما مورد هفتم از ولایل ناموفق بودن برنامه ریزی این است که ب نامه های ما خالی از مفهوم هستند.
عدم اختصاص مفهوم، در اینجا یک معنای خاصی دارد. وقتی ما در برنامه ریزی خود اشاره به زمان مورد نیاز برای تکمیل، اهمیت برنامه و اولویت ها نکرده باشیم این یک اختلال در فرایند اجرای برنامه ایجاد خواهد
اینکه آیا کسی مجاز است در قرون‌وسطی از نظام سرمایه‌داری سخن گوید ، بستگی به چگونگی تعریفش از سرمایه‌داری دارد . اگر درک شما از اقتصاد سرمایه‌داری سست شدن پیوندهای صنفی ، خروج تدریجی تولید از محدودیت‌ها و نیز امنیت صنفی باشد ، به عبارت دیگر ، اگر منظورتان از سرمایه‌داری به سادگی عبارت از اداره و انجام کسب و کار بحساب خود طرف باشد که انگیزه‌اش روح رقابت و سود است ، در اینصورت بی‌شک قرون‌وسطای میانه را دوره‌ی سرمایه‌داری بشمار خواهید آ
از وقتی خدا قسمت کرد و پسر هم به جمع خانواده اضاف شد ، برنامه خواب هم به هم ریخت بخصوص برای همسر !! هر از چند وقت با همسر صحبت می کردیم که ای کاش می شد که حسین صبحا دیرتر بیدار بشه و بجای این که قبل ناهار بخوابه ، بعد از ناهار بخوابه که همه با هم بتونیم بخوابیم خیلی خوب می شه !!
از این بحثا وقتایی پیش میاد که یکم بیشتر از روزهای دیگه ، بی خوابی اذیتمون می کنه که آخرینش همین چند روز پیش بود امّا این بار به یه نتیجه دیگه رسیدیم که ای واااای برنامه خواب
خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزینوشته دیمون زاهاریادسبخش چهارمخلاصه نویسی: سید حسن کاظمینی
تا کنون پنج مورد از دلایل ناموفق بودن برنامه ها را بررسی کرده ایم.
 اما مورد هفتم از ولایل ناموفق بودن برنامه ریزی این است که ب نامه های ما خالی از مفهوم هستند.
عدم اختصاص مفهوم، در اینجا یک معنای خاصی دارد. وقتی ما در برنامه ریزی خود اشاره به زمان مورد نیاز برای تکمیل، اهمیت برنامه و اولویت ها نکرده باشیم این یک اختلال در فرایند اجرای برنامه ایجاد خواهد
Citymapper

اپلیکیشن Citymapper کاربردی نسبتا مشابه با برنامه Moovit دارد.
با استفاده از این برنامه می‌توانید بهترین انتخاب در بین سیستم های حمل و نقل مختلف را در کشورهای خارجی داشته باشید.
برای مثال تصور کنید که به آنتالیا سفر کرده‌اید و می‌خواهید از نقطه A به نقطه B بروید. کافیست که اپلیکیشن Citymapper را در گوشی خود نصب و اجرا کرده و مبدا و مقصدتان را مشخص نمایید تا برنامه مذکور بهترین راه های رسیدن به مقصدتان را برای شما مشخص کند.
اپلیکیشن مذکو
شادی از دیدگاه روانشناسی 
ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث،احساس آرامش بخش که میتوانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید،شادمانی خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.
مایکل آرگایل معتقد است که شادمانی عبارت است از بودن در حال خوشحالی و سرور یا هیجانات دیگر یا عبارت است از راضی بودن از زندگی شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان چگونگی گذر
حاشیه نشین: شامل تمام کسانی است که در محدوده فضایی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر حضور و سکونت دارند ولی نحوه اسکان ومعیشت آنها از جامعه شهری کاملاً متمایز است و در نتیجه با جامعه  شهری هماهنگ نشده اند.
تنظیم خانواده: عبارت از روشهایی است که به افراد یا زوجها کمک می کند تا از طریق بکارگیری آنها از حاملگی های ناخواسته جلوگیری کنند و فرزندان را در زمان دلخواه بدنیا آورند و فاصله بین حاملگی را تنظیم کنند و تعداد فرزندان خود را به دلخواه تعیین ن
آموزش تنظیم ساعت 

برنامه ۰۰۰ = تنظیم ساعت و تاریخ
با این برنامه ، تاریخ و ساعت را میتوانید تنظیم کنید.
تاریخ و ساعت به طور معمول بر روی صفحه نمایش تلفن های اختصاصی پاناسونیک نوشته خواهد شد
و علاوه بر آن ، تمامی برنامه هایی که برای اجرا نیاز به تاریخ و ساعت دارند ،
با تاریخ و ساعتی که شما در این برنامه تنظیم میکنید ، کار خواهند کرد .
بمانند برنامع تغییر اتوماتیک شیفتهای کاری
پس از ورود به حالت برنامه ریزی 
کد برنامه را وارد کنید ; کد این برنامه
یکی از چیزهایی که قبل از سفر همیشه فکرمان را به خودش مشغول می کند بحث مالی ماجرای سفر است و اینکه چطور بتوانیم به ارزان ترین شکل بهترین سفر را داشته باشیم.
برنامه "کایاک" یکی از جامع ترین برنامه هایی است که به شما امکان رزرو پرواز، هتل و اجاره خودرو را می دهد و با مجموع این اطلاعات برنامه سفر شما را تنظیم می کند. این برنامه مشتاقان زیادی در همه جای دنیا دارد. می پرسید چرا؟ خوب دلیلش این است که با قراردادهای اختصاصی، تخفیف های ویژه ای برای مشتری
MATLAB واژه = Matrix labratoryتویِ متلب مشابه با باقی زبون های برنامه نویسی، متغیرها با دسته بندی های مختلفی به کاربرده میشه. همونجوری که از اسم این برنامه نویسی (متلب) مشخص هست، کلا با ماتریس هایی سر و کله میزنیم ...خب حالااا جهت اینکه زودتر وارد بحث های عملی (پرکتیکال) در برنامه نویسی متلب بشیم، متغیرهای عددی، برداری و ماتریسی مختلفی رو میسازیم.مثال1. الف)یک متغیر عددی تعریف کنید که مقدارش برابر با 5 باشد. ب)متغیری را تعریف کنید که بردار 1 تا 5 باشند! ج)ما
پترن و میدان تشعشعی هر آنتن به طول و فاصله از آنتن بستگی دارد،در این برنامه  تلاش شده است که تاثیر تغییرات طول آنتن  و تغییرات فاصله از آنتن بر روی پترن و میدان های تشعشعی بررسی شود.در تصویر زیر در یک فاصله ی ثابت با تغییر دادن طول آنتن، میدان ها در سه صفحه ترسیم شده است.همان طور که مشاهده می شود با افزایش طول آنتن پرتو باریک تر شده و بنابراین سمتگرایی نیز افزایش یافته است.
نکته ی اول: آنتن دایپل در این برنامه پیاده سازی شده است.آنتن مورد نظر د
معمار شهر - بسته به نوع برنامه و وضعیتی که جامعه در آن قرار دارد، برنامه ها ممکن است طبق اساسنامه یا قانون اداری صریحاً مجاز یا مورد نیاز باشند. به عنوان مثال، هر ایالتی/استانی اساسنامه، قانون و مقررات برنامه ریزی خود را دارد که یک قسمت از آن جوامع را وادار به صدور مجوز یا نیاز به تهیه یک برنامه جامع می­­ نماید که در برخی از استان یا شهرها به عنوان برنامه­ های عمومی یا اصلی آن منطقه نامیده می­شوند. مقررات و اساسنامه هر یک مشخص می­کند که چه عنا
دومین برنامه گروه کوهنوردی و طبیعت گردی دوستداران طبیعت بردسکن در سال 1398 ، طبیعت گردی در طبیعت زیبای تنگل خوشاب بود . تنگل خوشاب در فاصله دو کیلومتری روستای خوشاب و در فاصله 30 کیلومتری شمال شهرستان بردسکن قرار دارد . 
تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
هر فرد مشهور و موفق به اندازه ای به شهرت و موفقیت دست میابد که از توانایی هایش در یک مسیر مشخص بهره برداری کند. شما میتوانید کیفیت کلی زندگیتان را به طور چشمگیری بسیار سریع تر از آنچه تصور میکنید بهبود ببخشید. همه ی آنچه به آن نیازمندید عبارت است از: میل به تغییر، تصمیم به عمل، انضباط در عمل، عزم راسخ و پایداری تا زمانی که به نتیجه دست یابید.
ادامه مطلب
خدا، خدای بهانه ها است.مدتی است ذهنم درگیر این عبارت من درآوردی، خود ساخته است.خدا، خدای بهانه هاست.از بزرگی و کرم او همین بس که به هر بهانه ای به دنبال لطف به بندگانش است. اربابی است که هوای رعیت را خیلی خوب دارد.با کوچکترین کارها و اذکار، فاصله بندگانش را از مصائب زندگی و آتش دوزخ دور می کند. سلام دادن و جواب سلام گرفتن شاید دم دستی ترین مثال برای این عبارت است. همه ما روزانه به دهها نفر، سلام یا جواب سلام می دهیم. به ازای هر سلام، ۷۰ ثواب و به
سلام
دیروز یکی از فالورهای اینستام چند تا استوری گذاشته بود از بولت ژورنالی که درست کرده. (من فعلا تو تیر بیخیالش شدم.) از صفحه‌ی جدول دنبال کردن عادت‌هاش هم عکس گرفته بود و یکی از مواردش «سعه‌ی صدر» بود. رفتم باهاش صحبت کردم که خود من مثلا کتاب و زبان خوندن رو مثل شما داشتم چون می‌شد یه معیار دقیق گذاشت برای انجام شدنش. ولی شما یه همچین عادت رفتاری رو چطور می‌خوای بگی توی یه روز انجام دادی که علامتش بزنی؟ [اینو چی میگی؟ :دی]
جوابی که بهم داد
حجة الاسلام والمسلمین دکتر احمد عابدی
موضوع سیر و سلوک، شناخت فاصله
های بین انسان و خدای متعال، و حالات، درجات، منزل ها و مقامات، و تلاش در
جهت کم نمودن این فاصله است. برای این حرکت و سلوک معنوی، اولین قدم، عبارت
از شناخت موانع و حجاب ها و راه خرق و عبور از آن ها است. در اسفار
چهارگانۀ عقلی و عرفانی نیز شناخت حجاب های نورانی و ظلمانی، جایگاهی رفیع
دارد؛ و بلکه می توان ادعا کرد که تمام اخلاق و عرفان، یا مقدمه برای رفع
حجاب بین انسان و خدا اس
امروز تصمیم گرفتم ازت دور شوم
از دورترین فاصله ها به چشمانی که نمیبینم. به دستانی که لمس نمیکنم. زل میزنم.
ازت دور می شوم تا به خودت نزدیک شوی
نزدیک نمی شوم که آزرده خاطر نشوی 
که فلبم تیکه تیکه نشود از زخم زبون زدنات
یه روز هایی از زندگی باید از هم فاصله بگیریم تا به درد هم زخم بیشتر نزنیم
نزدیک هم که باشیم درد بیشتر می شود و دور باشیم یه درد دیگر...
ازت دور می ایستم و درگیر نگاهی می شوم که ازم دریغ کردی
درگیر حرف هایی می شوم که ازم گرفتی
قشنگی فا
دانلود نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود برنامه ویژه مدرسه دانلود نمونه طرحبرنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود
برنامه ویژه مدرسه با هدف تربیت مدیران برنامه ریزآموزشی اجرا و بسط یافته است:
جهت اطلاعات بیشتر نمونه برنامه ویژه
آموزش ۰ تا ۱۰۰ وردپرس – وردپرس چیست؟
امروز قصد داریم تا آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت با وردپرس را برای شما قرار بدهیم. در واقع وردپرس WordPress نرم افزاری ساده و راحت است که قابلیت Open Source بودن را داراست.
حال این سوال پیش می آید که Open Source چیست؟
عبارت Open Source به زبان فارسی یعنی متن باز.
در دنیای برنامه نویسی و کد نویسی که روز به روز در حال پیشرفت و بهینه سازی است برخی از نرم افزار ها برای اینکه از دنیای رقابت عقب نمانند در حال به روز رسانی و آپدیت ویژگی های
در بسیاری از شرکت‌ ها، افراد زمان و تلاش زیادی را صرف بازسازی محصول یا کسب‌وکارهایی می‌کنند که اهمیت چندانی ندارند و باید واگذار یا تعطیل شوند. اگر مدیریت  شرکت دارای برنامه‌ریزی مناسبی باشد، می‌تواند به‌راحتی این قسمت‌ها را مشخص کرده و از چنین هدررفت‌هایی جلوگیری کند.

ممکن است مدیریت نیازمند هزینه زیادی برای توسعه محصول باشد تا بتواند محصول را در موقعیت رقابتی مناسبی حفظ کند. ولی اگر مدیریت برای این کار برنامه‌ریزی کاملی نداشته
سوال اول :
دال معتقد است : برنامه درسی فرایندی است رسمی یا غیر رسمی که از طریق آن، یادگیرنده با نظارت مدرسه، معلوماتی را کسب می کند و شیوه درک آنها را در می یابد، مهارتهایی را فرا می گیرد و نگرش، ارزشگذاری و ارزشها را تغییر می دهد( شریعتمداری۱۳۷۵: ۵ و۶ )
سازماندهی یک سلسله فعالیت های یاددهی ویادگیری به منظور ایجاد تغییرات مطلوب در رفتار یادگیرنده ها و ارزشیابی میزان تحقق این تغییرات است(یارمحمدیان۱۳۸۹)
برنامه ریزی درسی ا زلحاظ مفهومی اشاره ب
هتل عماد مشهد توضیحات و مشخصات
هتل بین المللی 4 ستاره عماد مشهد در سال 1389 افتتاح گردیده است.هتل عماد مشهد با شرایط کاملاً استثنائی در فاصله 350 متری حرم مطهر رضوی قرار گرفته است.این هتل به عنوان اولین هتل چهار ستاره واقع در ضلع شمالی حرم مطهر در 9 طبقه و 55 اتاق با گنجایش 200 نفر بنا شده است.واحد های اقامتی این هتل شامل 15 سوئیت رویال، 40 اتاق دو تخته و سه تخته لوکس با طراحی زیبا، می‌باشد.رزرو هتل عماد را به افرادی که مایلند در نزدیکی حرم اقامت داش

ادامه مطلب
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
ابتدا گروه بندی کلاسی به صورت گروه های پنج و شش نفره انجام تعداد گروهها و نام سر گروهها مشخص و ثبت شد.دو نفر به عنوان مسولین مراسم آغازین به کل دانش آموزان معرفی گردیدند ، شرح وظایف ایشان گفته شد . مناسبت ها به تفکیک روز و تاریخ و ماه مشخص و در بورد پرورشی نصب شد . گروهها با توجه به تاریخ نصب شده به اجرا پرداختند ، نحوه ی مراسم اغازین به چند صورت بوده است : روزهای سه شنبه رادیو صبحگاه اجرا شد . در هر هفته به دلخواه  ،اعضا، و هماهنگی با مسئولین مدر
ساختارهای تصمیم عبارتی را ارزیابی می‌کنند. در صورت درست بودن عبارت، تکه کدی اجرا می شود. در صورت نادرست بودن عبارت تکه کد دیگری اجرا می شود.الف) ifاین ساختار تصمیم عبارتی را ارزیابی می کند و در صورت درست بودن عبارت، تکه کدی اجرا می شود.ب) if ... elseاین ساختار تصمیم عبارتی را ارزیابی می کند و در صورت درست بودن عبارت، تکه کدی اجرا می شود اما در صورت نادرست بودن عبارت، تکه کد دیگری اجرا می‌شود.
ج) if ... else if . . . else
د)switch . . . case  عبارتی توسط switch ارزیابی م
خوب در قسمت قبل اولین برنامه را به زبان پایتون با هم نوشتیم. در این قسمت می‌خواهم کمی راجع به متغیرها و انواع داده در زبان پایتون برای شما بنویسم.

ما برای نگهداری مواد مختلف از ظروف مختلف استفاده می‌کنیم. برای مثال آب را داخل پارچ می‌ریزیم، برنج را داخل دیس می‌کشیم و سوپ را درون کاسه میریزیم. متغیرها در زبان برنامه‌نویسی دقیقا نقش ظروف را در دنیای واقعی دارند. ما از متغیرها استفاده می‌کنیم تا داده‌ها را نگهداری کنیم. خود این داده‌ها هم
سیستم های مدیریت محتوا ( CMS ) یک نرم افزار تحت وب مانند وردپرس می‌باشد که امکان ایجاد سطوح مختلف دسترسی را برای مدیریت چندگانه سایت فراهم می‌کند. در این مقاله به معرفی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) می‌پردازیم و ویژگی‌های سیستم مدیریت محتوا را بیان خواهیم کرد.

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system یا CMS است ، که به معنای سیستمی است که به کمک آن محتوای سایت مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بر
1-     در ابتدا نرم افزار TFTPD32 را از سایت مربوطه دانلود نمائید.
2-     پوشه Boot مربوط به Install ویندوز که شامل فایل های (abortpxe.com ، BCD ، boot.sdi ، bootmgr.exe ، hdlscom1.com ، hdlscom1.n12 ، hdlscom2.com ، hdlscom2.n12 ، pxeboot.com ، pxeboot.n12 ، WdsConfig.inf ، wdsnbp.com ، winpe.wim ) می باشد را دانلود کنید و در مسیر برنامه TFTPD32 کپی نمائید.
3-     و تنظیمات آن را انجام دهید. براساس زیر:
در سربرگ GLOBAL فقط تیک TFTP Server و تیک DHCP Server را بزنید
در سربرگ TFTP در قسمت Base نقطه بگذارید. و از قسمت Advance تیک عبارت ها را بزنید.
در سر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها